Kamenný obklad

V ponuke máme dekoratívny obklad Luna a dekoratívny obklad Tip top. Prosím zvoľte kliknutím na obrázok kamenný obklad, ktorý Vás zaujíma.

Architektúra napreduje míľovými krokmi vpred, do popredia sa dostávajú nové dizajny a nové materiály. Kamenný obklad nie je v žiadnom prípade nový materiál, kameň sa v architektúre používa celé stáročia. Prečo je kameň taký obľúbený a dopyt po ňom sa ani po toľkých rokoch a nových možnostiach stále nezmenil?

Kamenný obklad a tehlový obklad

Kamenný obklad

V dnešnej dobe sa uprednostňuje kameň aj napriek tomu, že je, v porovnaní s ostatnými materiálmi, dostupnými na trhu, trochu drahší. Aj napriek tomu je obkladový kameň najlepším riešením, prečo?

PREČO JE KAMEŇ NAJLEPŠÍM DEKORAČNÝM MATERIÁLOM?

Ako obkladový materiál sa najčastejšie používajú prírodné kamene v kombinácii s nie čim iným, avšak nájdeme aj kamenný obklad, ktorý je vyrobený z jedného druhu kameňa – vápenec, pieskovec alebo bridlica, využívajú sa rôzne farby alebo tóny. Kameň je najlepším dekoračným materiálom práve preto, pretože dodáva unikátny a výrazný vzhľad, okrem toho je to aj prírodná textúra, ktorá sa dá krásne kombinovať a zasadiť do interiéru či exteriéru.

AKÉ VÝHODY MÁ OBKLAD Z KAMEŇA?

Obklad začína svojou najväčšou výhodou oproti svojim súperom, a to je vzhľad. Kamenný obklad dodá vášmu interiéru či exteriéru nádych luxusu a spestrí každú stenu.

  • Kameň chráni steny pred plesňou. Kameň je prírodný materiál, a preto je paropriepustný, to znamená, že dovolí každému materiálu dýchať. Vďaka tomu sa nemusíte obávať plesní alebo prebytočného navlhnutia.
  • Nadčasový dizajn. Kameň sa v architektúre používa už od nepamäti, môžete si byť istí, že ak ho osadíte dnes, tak bude rovnako atraktívny aj o ďalších 100 rokov.
  • Odolnosť. Kameň dokáže odolávať nízkym, ale aj vysokým teplotám, práve preto je vhodný aj do exteriéru.
  • Vodeodolný. Kameň sa dá impregnovať, ale už sám o sebe má dostatočnú odolnosť voči vode.
  • Farbenosť. Farby, ktoré kameň má, nevyblednú. Nemá na nich vplyv ani slnko, ani voda, a preto si zachová svoju farbu.
  • Údržba. Kamenný obklad nevyžaduje žiadnu špeciálnu údržbu, nebudete potrebovať žiadne špeciálne čistiace prostriedky, na čistenie bude stačiť obyčajná voda.Obk

Kamenný obklad Luna

V prípade, že si chcete prečítať viac informácií o produkte Kamenný obklad Luna, kliknite na tlačidlo "Viac informácií"

Kamenný obklad Tip top

Kamenný obklad Tip Top

V prípade, že si chcete prečítať viac informácií o produkte Kamenný obklad Luna, kliknite na tlačidlo "Viac informácií"

sk_SK