Kamenný obklad Tip Top

Kamenný obklad Tip Top je výborným riešením pre interiér aj exteriér. Takisto ako všetky naše modely dekoratívnych kameňov, aj  pri kamennom obklade tip top je jednoduchá montáž. Vyrába sa v štyroch rôznych farbách. Rozmery kameňov sú rozdielne, dĺžka 20,30 a 45cm, šírka 9cm a hrúbka 2,5 až 3cm. Kameň je balený v kartónových krabiciach. Hmotnosť 1m2 je cca 38kg. Obklad je vyrábaný výlučne z bieleho, portlandského cementu 52,5N.

Kamenný dizajn Tip tip

Kamenný obklad

PREČO JE NAJLEPŠÍM DEKORAČNÝM MATERIÁLOM?

Ako obkladový materiál sa najčastejšie používajú prírodné kamene v kombinácii s nie čim iným, avšak nájdeme aj kamenný obklad, ktorý je vyrobený z jedného druhu kameňa – vápenec, pieskovec alebo bridlica, využívajú sa rôzne farby alebo tóny. Kameň je najlepším dekoračným materiálom práve preto, pretože dodáva unikátny a výrazný vzhľad, okrem toho je to aj prírodná textúra, ktorá sa dá krásne kombinovať a zasadiť do interiéru či exteriéru.

AKÉ VÝHODY MÁ KAMENNÝ OBKLAD TIP TOP?

Kamenný obklad začína svojou najväčšou výhodou oproti svojim súperom, a to je vzhľad. Kamenný obklad dodá vášmu interiéru či exteriéru nádych luxusu a spestrí každú stenu.

  • Kameň chráni steny pred plesňou. Kameň je prírodný materiál, a preto je paropriepustný, to znamená, že dovolí každému materiálu dýchať. Vďaka tomu sa nemusíte obávať plesní alebo prebytočného navlhnutia.
  • Nadčasový dizajn. Kameň sa v architektúre používa už od nepamäti, môžete si byť istí, že ak ho osadíte dnes, tak bude rovnako atraktívny aj o ďalších 100 rokov.
  • Odolnosť. Kameň dokáže odolávať nízkym, ale aj vysokým teplotám, práve preto je vhodný aj do exteriéru.
  • Vodeodolný. Kameň sa dá impregnovať, ale už sám o sebe má dostatočnú odolnosť voči vode.
  • Farbenosť. Farby, ktoré kameň má, nevyblednú. Nemá na nich vplyv ani slnko, ani voda, a preto si zachová svoju farbu.
  • Údržba. Kamenný obklad nevyžaduje žiadnu špeciálnu údržbu, nebudete potrebovať žiadne špeciálne čistiace prostriedky, na čistenie bude stačiť obyčajná voda.
 
Kamenný obklad a tehlový obklad
Kamenný obklad a tehlový obklad
Kamenný obklad a tehlový obklad

Kamenný obklad Tip Top Biela

AKCIA 21,90€/m2
rohový prvok 23,90€/bm

Kamenný obklad a tehlový obklad

Kamenný obklad Tip Top Čierna

22,90€/m2
rohový prvok 24,90€/bm

Kamenný obklad

Kamenný obklad Tip Top Sivá

22,90€/m2
rohový prvok 24,90€/bm

sk_SK