Kamenný obklad Luna

Luna slúži na skrášlenie interiéru a exteriéru. Po umiestnení na stenu, či už väčšej alebo menšej plochy púta veľkú pozornosť. Je balený v kartónových krabiciach. Luna je v troch rôznych veľkostiach s dĺžkou 20, 30 a 50 cm, šírkou 9,5cm a hrúbkou 2,5 – 3cm v závislosti od hrúbky segmentov v paneli. Hmotnosť 1mje cca 48kg. Montáž kameňa je pomerne jednoduchá. Vyrába sa v siedmich rôznych farbách. Obklad je vyrábaný výlučne z bieleho, portlandského cementu 52,5N.

Kamenný obklad Luna

PREČO JE NAJLEPŠÍM DEKORAČNÝM MATERIÁLOM?

Ako obkladový materiál sa najčastejšie používajú prírodné kamene v kombinácii s nie čim iným, avšak nájdeme aj kamenný obklad, ktorý je vyrobený z jedného druhu kameňa – vápenec, pieskovec alebo bridlica, využívajú sa rôzne farby alebo tóny. Kameň je najlepším dekoračným materiálom práve preto, pretože dodáva unikátny a výrazný vzhľad, okrem toho je to aj prírodná textúra, ktorá sa dá krásne kombinovať a zasadiť do interiéru či exteriéru.

AKÉ VÝHODY MÁ OBKLAD LUNA?

Luna začína svojou najväčšou výhodou oproti svojim súperom, a to je vzhľad. Kamenný obklad dodá vášmu interiéru či exteriéru nádych luxusu a spestrí každú stenu.

  • Kameň chráni steny pred plesňou. Kameň je prírodný materiál, a preto je paropriepustný, to znamená, že dovolí každému materiálu dýchať. Vďaka tomu sa nemusíte obávať plesní alebo prebytočného navlhnutia.
  • Nadčasový dizajn. Kameň sa v architektúre používa už od nepamäti, môžete si byť istí, že ak ho osadíte dnes, tak bude rovnako atraktívny aj o ďalších 100 rokov.
  • Odolnosť. Kameň dokáže odolávať nízkym, ale aj vysokým teplotám, práve preto je vhodný aj do exteriéru.
  • Vodeodolný. Kameň sa dá impregnovať, ale už sám o sebe má dostatočnú odolnosť voči vode.
  • Farbenosť. Farby, ktoré kameň má, nevyblednú. Nemá na nich vplyv ani slnko, ani voda, a preto si zachová svoju farbu.
  • Údržba. Kamenný obklad nevyžaduje žiadnu špeciálnu údržbu, nebudete potrebovať žiadne špeciálne čistiace prostriedky, na čistenie bude stačiť obyčajná voda.

Kamenný obklad Luna čierna

24,90€/m2
rohový prvok 26,90€/bm

Kamenný obklad Luna Biela/farebná

24,90€/m2
rohový prvok 26,90€/bm

Kamenný obklad Luna Biela

AKCIA 23,90€/m2
rohový prvok 25,90€/bm

Kamenný obklad Luna Farebná

24,90€/m2
rohový prvok 26,90€/bm

Kamenný obklad Luna Čierna/farebná

24,90€/m2
rohový prvok 26,90€/bm

Kamenný obklad Luna

Kamenný obklad
Luna Sivá

24,90€/m2
rohový prvok 26,90€/bm

sk_SK